Гель-лак Komilfo Rior Collection №003, 8 мл

125 грн.
  • Производитель: Komilfo
  • Артикул:00-00046778

  • Есть в наличии

Вы смотрели

Отзывы о товаре

Добавить отзывСкрыть форму

Описание

Komilfo Rior Collection — нова колекція гель-лаків, розроблена в колаборації з відомим nail-майстром Жанною Митрохіною (Олейник). У колекції 4 щільні відтінки, від червоного до вишневого. Кольори дуже насичені та мають приємний фруктовий аромат.

ТЕХНОЛОГІЯ НАНЕСЕННЯ ГЕЛЬ-ЛАКІВ KOMILFO:

1. Проведіть стандартну підготовку нігтя: зніміть попереднє покриття, видаліть кутикулу, забафте поверхню та надайте бажаної форми нігтям. Після цього рекомендовано очистити нігтьову пластину дезінфекційним та знежирювальним засобом. Якщо необхідно, нанесіть ультрабонд – спеціальний безкислотний препарат для кращої взаємодії наступних покриттів з натуральним нігтем.
2. Нанесіть на ніготь базове покриття Komilfo для гель-лаку тонким шаром, потім просушіть його в УФ-лампі (2 хвилини) або у LED-лампі (30 секунд).
3. Нанесіть 2 шари кольорового гель-лаку Komilfo. Не забувайте запечатувати кожен шар (включно з базою та топом). Час полімеризації кольорового гель-лаку в LED-лампі — 30 секунд. Для УФ і слабких ламп радимо наносити кольоровий гель-лак тонким шаром через високу пігментацію гель-лаку. Час полімеризації в УФ-лампі — 2 хвилини.
Застереження: якщо Ви плануєте користуватися високопігментованими гель-лаками, ваша УФ-лампа повинна бути не меншою за 36 Вт, а LED-лампа — не меншою за 9 Вт. Заміну лампочок проводьте своєчасно.
4. Нанесіть верхнє покриття Komilfo для гель-лаку тонким шаром, просушіть його у LED-лампі 90 секунд. В УФ-лампі — максимальну кількість часу, вказану на таймері.
5. Після завершення покриття нанесіть масло для кутикули.

Характеристики

Страна ТМ США
Производитель Komilfo
Вид продукции гель лак
Цвет бордовый
Структура эмаль
Плотность плотный
Объём 8 мл